Telefon
WhatsApp
Tenteye Dair Herşey!

Körüklü Tente

Körüklü tente modellerimiz özel hazırlanan projelerimizle beklentilerinizi karşılayan sonuçlar verecektir. Ekonomik ve dayanıklı malzemelerle özel dekorasyon elde edersiniz.

Körüklü tente  modellerimiz yenilenen tasarımlarla hedeflediğiniz alana ulaşmanızı sağlıyor. Özel hazırlıklarımız ardından keşif ve proje malzemesi seçerek aşamalarımızı kaydetmekteyiz. Deneyimli ekibimiz başvurularınızı başarıyla tamamlama garantisi vermektedir.

Kayseri Körüklü Tente Kullanım Alanı

Otel girişlerinde otantik bir pansiyon görüntüsü kazandırmak için körüklü tenteleri kullanabilirsiniz. Mükemmel bir alan girişi sağlayacağınız bu sistemler ergonomik açıdan avantaj demektir.

Kayseri Balkon tente modeli olarak körüklü tenteleri genellikle küçük ve orta çaplı alanları korumak için kullanabilirsiniz. Ancak geniş bir alan için birden fazla körüklü modeller değerlendirilebilir.  Mağazalarda teraslarda, restoranlar, ev balkonları, pencereler ve diğer yerlerde bu üründen yararlanabilirsiniz.

Körüklü Tentelerin Avantajları Neler?

Körüklü tentelerin en belirgin avantajı yarı kapalı bir alan sunması, güneş ve yağmura karşı etkili olmasıdır. Birkaç adımda balkon tentesi kurulumu yapıyor ve bunu kalıcı şekilde yerleştiriyoruz. Ev balkonlarında yaygın kullanılsa da iş yerlerinde de geniş bir yelpazede kullanılan ürünümüz metre kare özelliklerine göre düzenlenebilir.

  • Körüklü tente kayseri modellerinde gölge alanı sağlayarak çiçeklerinizi koruyabilirsiniz. Bir alandaki güneşe bağlı hasar görebilecek malzemeleriniz körüklü tentelerle engellenecektir. Örneğin bir mağazanın vitrinini anında koruyarak solan eşyaları engellersiniz. Güneş ışığı mobilyaları, giysileri-, vitrinde bulunan malzemeleri yıpratan bir etki yapar.
  • Yağmur ve rüzgara karşı körüklü tente modellerinin avantajları belirgin olacaktır. Mekanizması indirilip kaldırılırken bu avantajı sonuna kadar hissedersiniz. Uzunluğu daha dar bir şekilde aşağı doğru indiğinden körüklü tente modellerinin rüzgar kesme etkisi daha da belirgindir.
  • Dekorasyon katkısı bakımından ortamların daha etkili olmasını sağlayabilir. Bir mağaza önü pencere ve körüklü balkon tentesi olduğunda daha eğlenceli bir ortam görüntüsü olabilir.

Körüklü Tente Renkleri Nasıl Seçilir?

Körüklü tentelerin yaygın kullanılan renklerinden biri bordodur. Kırmızı tonlarını kullanırken ortamdaki genel enerjiyi de yansıtabilirsiniz. Beyaz, krem renkler, çizgili turuncu, mavi renkler ortamdaki genel renklere göre seçilebilir. 

Marka temsili bir tente olacaksa mağazanın veya restoranın özelliklerine uygun şekilde tasarlanmalıdır. Dekorasyonda en önemli kriterlerden biri renkler olduğu için alana göre bir seçimde doğru geçişler sağlamalısınız.

Balkon tenteleri içerisinden seçim yaparken teraslara özel bir mekanizma hazırlanacaktır. Kurumsal olarak balkonlarınızın en güzel hale gelmesini sağlamaktayız.

Kayseri Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları 5.400 TL-7.000 TL civarında başlangıç fiyatlarına sahiptir. Net bir sonuç almak için metre kare hesabı ve malzeme seçimi konusunda firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Yerli üretim branda modelleri, gölgelik tente mekanizma detaylarıyla hızlı çözüm buluyoruz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0352 320 87 30
Hemen Arayın!

Talep Formu

Bu site, Gelişim Medya® Kayseri Web Tasarım Sistemi ile hazırlanmıştır.