Telefon
WhatsApp
Tenteye Dair Herşey!

Wintent Tente

Wintent pencere tentesi modellerimizle fark yaratan kurumsal hizmetler sağlamaktayız. Oval özellikleri olan veya keskin çizgilerle pencere tentelerimizden yararlanabilirsiniz.

Kayseri Wintent Tente yuvarlak kesim ve kare modeller şeklinde çeşitlenmektedir. Dikdörtgen ve dairesel pencere tenteleri de popüler modeller arasındadır. Ortama ve genel hatlara uygun dekorasyon için fikirlerinize önem veriyoruz. En doğru proje sonuçları için titizlikle çalışmaktayız.

Wintent Pencere Tentesi Dekorasyon Renkleri

Yeşil, sarı, mavi, kırmızı gibi renklere ek olarak birbiriyle kombin edilen birçok seçeneği tercih edebilirsiniz. Pencere tente modellerimizde branda özellikleri konusunda seçeneklerimizi ekibimizden talep etmeniz önerilir. Proje hazırlık aşamasında renk ve model seçiminizi alanın genel özelliklerine göre belirleme olanağınız bulunacaktır.

Pencere tentesi montajı yapılırken bunu sadece pencereye sabitlemek şeklinde düşünmemelisiniz. Çünkü restoran girişinde küçük çaplı Wintent pencere tentesi kullanımı ideal olabilir. Dekorasyon açısından neler beklediğinizi proje aşamasında öğrenerek doğru sonuçlar almanızı hedeflemekteyiz.

Dekorasyona en uygun tente modellerinde güneşten korunma, yağmura karşı önlemler, açık hava ortamında korunaklı alan gibi artılar sağlamış olursunuz. Otellerde de ihtiyaçlarınızı karşılayan bu tasarımlarımız kalıcı ve dayanıklı malzeme demektir. 

Projelerimiz oluşturulurken ortama en uygun malzeme seçimi konusunda teknik destek veriyoruz. İklim özellikleri nemli ve sıcak olan yerler veya tersine soğuk iklimlerde uygun ürünlerimiz yer almaktadır. Brandaların bazıları sıcağa daha dayanıklı olabilecektir. Kalınlık ve uygulama teknikleri bakımından size en uygun önerileri sunmaktayız. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0352 320 87 30
Hemen Arayın!

Talep Formu

Bu site, Gelişim Medya® Kayseri Web Tasarım Sistemi ile hazırlanmıştır.